Hlavné VÝHODY prečo si hľadať prácu cez personálnu agentúru

Personálne agentúry spolupracujú s veľkým množstvom rôznych firiem a tak je veľká šanca, že nájdu vhodné zamestnanie aj pre vás. Personálna agentúra vám pomôže v mnohých záležitostiach týkajúcich sa hľadania nového zamestnania.

Nebudete na všetko sám, ako by to bolo v prípade, že by ste si prácu hľadali len cez pracovné portály, alebo by ste posielali životopisy do konkrétnych, vami zvolených, firiem. Takéto hľadanie na vlastnú päsť je často zdĺhavé a bez výsledkov. Ak chcete ušetriť čas, obráťte sa na personálnu agentúru.

Zamestnanci personálnych agentúr pracujú pre záujmy potenciálnych zamestnávateľov. Preto im za túto službu platí firma, ktorá hľadá zamestnancov a nie uchádzač, ktorý si prácu hľadá. Ako uchádzač máte množstvo výhod pri hľadaní práce cez personálnu agentúru. Tie najhlavnejšie nájdete v nasledujúcich bodoch.

 1. Životopis
  Personálna agentúra vám pomôže s tvorbou životopisu a ak je potrebné, tak aj motivačného listu. Váš životopis bude napísaný správne a tak, aby zaujal potenciálneho zamestnávateľa.
 2. Iba vhodné pozície
  Na základe údajov, ktoré poskytnete personálnej agentúre, vám agentúra odporučí  len pozície, ktoré sú pre vás vhodné. Vyhnete sa pohovorom na prácu, ktorú by ste nechceli vykonávať.
 3. Lepšia prezentácia uchádzača
  Keďže budete spolupracovať s personálnou agentúrou, ktorá má bohaté skúsenosti v oblasti, celá vaša prezentácia uchádzača o zamestnanie bude vytvorená správne.

 1. Hľadanie zamestnania na správnom mieste
  Ak budete hľadať zamestnanie cez personálnu agentúru, ušetríte množstvo času. Personálna agentúra, na základe jej skúseností, presne vie kde hľadať prácu práve pre vás.

 1. Pozície, ku ktorým sa len tak nedostanete
  Množstvo pozícií na trhu práce je zverejnených len prostredníctvom personálnych agentúr. Stáva sa to hlavne pri pozíciách, na ktoré hľadajú len odborníkov v oblasti a pri riadiacich pozíciách.

 1. Príprava na pohovor
  Pred pracovným pohovorom, na konkrétnu pozíciu, vás personalista z agentúry pripraví. Budete mať dostatočné informácie o spoločnosti, ktorá hľadá zamestnanca a budete dobre pripravený na pracovný pohovor. Eliminujete tak stres a obavy z pohovoru.

 1. Poradenstvo
  Personalisti majú k dispozícií oveľa viac informácií o pracovnej ponuke a o danej spoločnosti. Tieto informácie vám poskytnú pri hľadaní práce. Dobre vás pripravia na pohovor a sú vám k dispozícií aj po pohovore. Pokiaľ váš pohovor nie je úspešný, máte možnosť ho analyzovať a spoločne s personalistom eliminujete chyby pred ďalším pohovorom.

Veríme, že vás tieto výhody osmelili a že sa pri najbližšom hľadaní práce obrátite na personálnu agentúru. Naša agentúra The One je vám kedykoľvek k dispozícií. Záleží nám na vašej pracovnej budúcnosti.

Pošlite nám svoj životopis

Zaujala Vás táto pozícia? Neváhajte a pošlite nám Váš životopis už dnes.

Kontakt

The ONE s.r.o.

Jozef Herák – konateľ spoločnosti

Kde nás nájdete

Mliekarenská 10
821 09 Bratislava

Zavolajte nám alebo napíšte

Radi Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

The One s.r.o. © 2022 All Rights Reserved